Kasy fiskalne

Bądź gotowy na online. Jako autoryzowany dealer Posnet oferujemy najwyższej jakości kasy i drukarki fiskalne online.
Dlaczego warto nas wybrać:
Każdy użytkownik przy instalacji sprzętu otrzymuje numer tel. do serwisanta, który jest do Państwa dyspozycji oraz jest gotowy do podjęcia interwencji serwisowej.
Masz problem w wyborze urządzenia fiskalnego dostosowanego do swoich potrzeb?
Zadzwoń do nas!
Nasi serwisanci pomogą w wyborze kasy fiskalnej dopasowanej do Twojego profilu działalności.

W cenie urządzenia otrzymują Państwo GRATIS:
programowanie,
szkolenie,
fiskalizację,
pomoc w odliczeniu 90% wartości netto urządzenia fiskalnego online
zgłoszenie do Urzędu Skarbowego

Kto będzie musiał zainstalować kasy fiskalne ONLINE?

Projekt ustawy zmieniającej ustawę o VAT zawiera proponowany przez Ministerstwo Finansów, harmonogram wprowadzania kas fiskalnych ONLINE.
W pierwszej kolejności obowiązkiem rejestracji sprzedaży za pomocą tego rodzaju kas zostaną objęci przedsiębiorcy:

1) świadczenia usług:
a) od 1 stycznia 2020r. - naprawy pojazdów silnikowych oraz motorowerów (w tym naprawy opon, ich zakładania, bieżnikowania i regenerowania) oraz w zakresie wymiany opon lub kół dla pojazdów silnikowych oraz motorowerów.
b) od 1 lipca 2020 r. - związanych z wyżywieniem wyłącznie świadczonych przez stacjonarne placówki gastronomiczne, w tym również sezonowo, oraz w zakresie krótkotrwałego zakwaterowania.
c) od 1 stycznia 2021 r. - fryzjerskich, kosmetycznych i kosmetologicznych, budowlanych, w zakresie opieki medycznej świadczonej przez lekarzy i lekarzy dentystów, prawniczych, oraz związanych z działalnością obiektów służących poprawie kondycji fizycznej wyłącznie w zakresie wstępu.

2) od 1 stycznia 2020 r. sprzedaży benzyny silnikowej, oleju napędowego, gazu przeznaczonego do napędu silników spalinowych. • Ważne! Podatnicy, których obejmie obowiązek rejestracji sprzedaży za pomocą kasy fiskalnej ONLINE będą mogli skorzystać z odliczenia w wysokości maksymalnie 700 zł jednak nie więcej niż 90% wartości netto danego urządzenia. Podatnicy instalujący po raz pierwszy kasę rejestrującą również będą mogli skorzystać z takiego odliczenia pod warunkiem, że zainstalują kasy fiskalne ONLINE.